Multiplier event “The reflective way: from ‘I know’ to ‘I’m able to do'” in Lithuania on 11th October 2016

 

Kitokie projektai and Vilnius University (Lithuania) hosted the second multiplier event in Vilnius on Thuesday 11th October 2016. Interested to see some film recordings or slide presentations of the lectures? Have a look right here.

You’ll find here some of the film recording of some of the lectures given during the conference (some in Lithuanian, some in English).

Milda Autukaite, Nuo suvokimo link galejimo: be refleksijos siuolaikiniame versle ne is vietos

Arturas Deltuva (Kitokie Projektai), Vidine parengtis: kaip gimsta galejimo momentas

 

Karen Rut Gisladottir (University of Iceland), Facilitating reflection: what does it take?

Bert Vandenbussche (LUCA School of Arts Belgium), Cocreating the reflective atmosphere

Some pictures of the conference:
From the introduction in the leaflet (in Lithuanian):

Nuolatinių pokyčių sąlygomis refleksija turėtų tapti kertine kompetencija aukštojoje mokykloje besirengiant profesiniam gyvenimui, refleksija taip pat neabejotinai yra vienas iš pagrindinių procesų brandžios įmonės ar socialinės organizacijos gyvenime.
– tai Erasmus+ strateginės partnerystės projektas, kurio metu partneriai iš Lietuvos, Belgijos, Italijos ir Islandijos universitetų bei konsultacinių kompanijų tyrinėjo įgalinantį refleksijos poveikį. Konferencijos metu organizatoriai pristatys atradimus ir įžvalgas, o svečiai pasidalins savo tyrimais, praktikomis ir supratimais, taip pat bus sukurta erdvė diskusijoms ir atvejų analizei.

Leaflet multiplier event ‘kvietimas-i-reflect-konferencija’ in Lithuania